Регламент проведення регати вітрильних крейсерських яхт “Кубок Гіппократа 2021”

Регламент

проведення регати вітрильних крейсерських яхт:

«Кубок Гіппократа 2021» 

20 червня 2021 р.

1. ПРАВИЛА

Регата проводиться у відповідності з діючими «Правилами вітрильних змагань» (ПВП 2021-2024).

2. ІНФОРМУВАННЯ УЧАСНИКІВ

 1. Інформування учасников на березі, на территорії яхт-клубу надається на дошці офіціальніх оголошень.
 2. На воді оповіщення проводиться з суддівського судна – голосом.
 3. Гоночна дистанція і гоночні знаки описані в цьому регламенті.
 4. Попередня реєстрація учасників проводиться он-лайн за посиланням https://forms.gle/gWbZzMNe1GLTFYgW8 ,
  брифінг для капітанів після урочистого параду відкриття змагань, початок параду 10-00.
 5. Фактична реєстрація учасників проводиться в яхт клубі «7 Вітрів» 20 червня 2021 до 09-30 на підставі дійсного вимірювального свідоцтва, акта технічного огляду, кваліфікаційних документів капітана яхти і заповненої заявки або онлайн-заявки.
 6. Стартові взноси відсутні.

 7. Кожна яхта, що бере участь у змаганнях приймає в екіпаж медичних працівників у кількості 1-3 людини з числа тих, хто зареєструвався заздалегідь, як мед. працівник для участі в регаті. Розподілення медиків по екіпажам  здійснює представник організатора.

 8. З моменту початку руху на стартову лінію і до моменту фінішу на кожній яхті потрібно включити мобільний телефон на прийом для екстреного зв’язку з ГСС, або морську радіостанцію на 71 каналі.

3. РОЗКЛАД ПЕРЕГОНІВ, ДИСТАНЦІЯ, ПРОЦЕДУРА

Старт першої гонки в 12-00 загальний для всіх залікових груп.

Дистанція та кількість перегонів буде надана на брифінгу після церемонії відкриття регати у залежності з погодними умовами.

Головне суддівське судно – яхта Blues.

Дистанція для всіх залікових груп однакова

У разі відкладання старту на суддівському судні буде піднято прапор «Відповідний вимпел» («Морквина »). Через одну хвилину після спуску цього прапора розпочнеться п`ятихвилинна стартова процедура.

4. ФІНІШ

 1. Фінішною лінією є стартова лінія, яку перетинати  потрібно у протилежному старту напрямку.

 2. З суддівського судна подається звуковий сигнал про те, що фініш прийнятий.

5. СИСТЕМА ПОКАРАНЬ

 1. Яхта, яка здійснила порушення правил, може негайно виправдатися, відійшовши на явно безпечну відстань і зробивши повний оберт на 360 градусів (один поворот оверштаг і один через «фордевінд»).
 2. Яхта, що вийшла на фальстарт в момент сигналу, після підняття прапора «Індивідуальний відгук», повинна повернутися на передстартову сторону лінії, щоб потім стартувати правильно.

6. КОНТРОЛЬНИЙ ЧАС

 1. Яхти, що не фінішували протягом T + 30% після проходження дистанції і фінішу першої яхти в заліковій групі вважаються такими, які «не фінішували».

7. ПРОТЕСТИ

 1. Протесты не приймаються.

 2. Суддівська колегія на свій розсуд може накласти покарання за порушення правил або неправомірну поведінку.

8. СИСТЕМА ЗАЛІКУ

 1. Остаточна кількість, розподіл яхт в групи і визначення переможців в групах проводиться за методикою прийнятої на нараді Суддівської колегії, в 6-ти залікових групах:

  • Крейсерські швертботи
  • Мінітонники
  • Яхти туристичного класу
  • 1/4 т.
  • 1/2 т.
  • 3/4 т. та вище

9. ПІДВЕДЕННЯ ПІДСУМКІВ І НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ

 1. Підведення підсумків, нагородження переможців та вручення кубка проводить оргкомітет регати, а також організатор регати яхтове агенство «FAMILY SAIL» на урочистому параді у яхт-клубі “7 Вітрів” після закінчення регати.

 1. Медалями нагороджуються екіпажі перших трьох яхт, що фінішували в кожному класі, в складі екіпажів яких брали участь медичні працівники.

 2. Перехідним кубком “Кубок Гіппократа” (далі – “кубок”) нагороджується екіпаж яхти, яка показала найкращу абсолютну швидкість сумарно у всіх перегонах. Кубок передається до відповідального зберігання капітану яхти-переможіці. Кубок має бути повернутим до оргкомітету не пізніше ніж за місяць до проведення наступних змагань на “Кубок Гіппократа”.

11. СПЕЦІАЛЬНІ ВКАЗІВКИ

 1. Суддівська колегія і організатори не несуть юридичної і моральної відповідальності за життя і безпеку учасників, а також за збереження матеріальної частини.

 2. Безпеку учасників і яхт, як під час регати, так і після фінішу, забезпечують капітани яхт, що беруть участь у змаганнях. Відповідальність за стан рятувальних засобів і їх використання несе капітан яхти.

 3. Кожна яхта зобов’язана надати допомогу яхті або учаснику, що знаходиться в небезпеці.

 4. Суддівська колегія і перегоновий комітет залишають за собою право на будь-якій стадії проведення регати перевірити яхту і капітана на дотримання «ПВЗ 2021-2024» та даної інструкції.

 5. Під час руху в акваторії Дніпра під час регати обов’язково і пріоритетно дотримання ПСВВП по відношенні до судів, які не є учасниками змагань.

Головний суддя змагань Жук Вадим Олександрович.

Помічник головного судді змагань Генке Надія Олексіївна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *