Фільми про яхти та вітрила

Тут ми зібрали наші улюблені фільми, де показані яскраві вітрильні пригоди мужніх людей. А ви що бачили про вітрила? Додавайте у коментарях.

_____

Вітер (Wind). 1992. 

7323

Яхтсмен Уілл Паркер програє найпрестижніший у світі приз, Кубок Америки, спортсмену з Австралії, і тепер сенс його життя в тому, щоб відвоювати Кубок. В команду Паркера входить Кейт – дівчина, з якою Паркера пов’язують заплутані стосунки.

Улюблений фільм авторів сайту!

IMDb: 6.40


Одинак (En solitaire) 2013

en_solit

Мрія Яна Кермадека починає збуватися, коли він замість свого друга Франка Древіля без підготовки стартує в регаті «Вандей Глоб», гонка яхтсменів-одинаків навколо світу нон-стоп. Ян дуже хоче перемогти, але в розпалі регати він виявляє у себе на борту молодого пасажира, який ставить все під загрозу.

IMDb: 6.40


Навколосвітка Лаури (Maidentrip) 2013

maidentrip

Документальна історія, яка розповідає нам про неймовірну історію Лаури Деккер, голландської школярки, яка стала в 2012 році наймолодшою мандрівницею, яка здійснила одиночну кругосвітню подорож на яхті. Але це була аж ніяк не гонка за спортивним рекордом або безперервна боротьба зі стихіями. Навпаки. Це легенда про дорослішання: портрет дівчинки, яка поступово перетворюється на врівноважену і рішучу жінку. Ці сімнадцять місяців подорожі були не тільки через океани, але і крізь саме життя.

IMDb: 7.60


Кон-Тікі (Kon Tiki) 2012

kontikiПригодницька картина, в основі якої лежить подвиг всесвітньо відомого мандрівника Тура Хейєрдала, що вчинив у 1947 році епічну експедицію – перетин Тихого океану на маленькому хиткому плоті Кон-Тікі. Гігантські кити, сутички з голодними акулами, грозовий шторм, битва за життя посеред бурхливої стихії… Героям потрібно проявити неабияку силу і працьовитість, щоб цей день не став останнім. Ця неймовірна подорож назавжди змінить людей, які ризикнули в неї відправитися.

IMDb: 7.20


Не згасне надія (All Is Lost) 2013

all_is_lost

Високий засмаглий чоловік подорожує на розкішній яхті в теплих водах Індійського океану, але ідилічна картина раптово змінюється, і герой залишається один на один з безоднею. Заради тих, хто залишився на березі, він вступить в сутичку з лютою стихією.

IMDb: 6.90

 


Ідеальный шторм (The Perfect Storm) 2000

ideal_storm

Хвилі Атлантики здіймаються на 100-футову висоту. Завиває вітер небаченої сили. Хеллоуїн 1991 року. Стихія наступає на трьох фронтах, і один з них – ураган «Грейс» – піднімає найсильніший в історії людства шторм.

IMDb: 6.40


Гонка століття 1986

gonka_veka

З Англії стартувала навколосвітня вітрильна гонка «Золотий глобус». За умовами перегонів заходити у будь-які порти і гавані заборонялося. Під час шторму судно Дональда Кроухорста вийшло з ладу. Вимушений зупинитися поблизу аргентинського порту, він приховав порушення умови гонки і продовжив лідерство…

IMDb: 6.60


Подвійне життя Чарлі Сан-Клауда (Charlie St. Cloud) 2010

charlie

Чарлі Сан-Клауд живе в тихому містечку. Він досягає успіху в спорті і готується до навчання в престижному університеті. Але трапляється трагедія – в аварії гине його молодший брат Сем – і життя Чарлі змінюється. Він звинувачує себе в тому, що трапилося. Минуле не дає йому спокою.

Через 5 років після трагедії в місто повертається колишня однокласниця Чарлі – Тесс. Вона готується здійснити кругосвітню подорож і кожен день виходить у море.

IMDb: 6.50


Послання в пляшці (Message in a Bottle) 1998

bottle

Намагаючись забутися після смерті дружини, Гаррет Блейк будує яхту, мріючи про одиночне плавання. А в цей час редактор відділу листів впливової газети «Чикаго Трибюн» Тереза Осборн збирається у відрядження по листу, який знайшла на березі океану в пляшці. І автор цього незвичайного послання – не хто інший, як Гаррет Блейк…

IMDb: 6.10


Білый шквал (White Squall) 1996

white-sqwall

На межі між Життям і Смертю народжується чоловічий характер. Восени 1960 року вітрильна бригантина «Альбатрос» під керівництвом капітана Крістофера Шелдона пішла в кругосвітнє плавання. Воно могло б стати мало не круїзом, якби проходило при тихій погоді.

Але хлопці, які закінчували на борту «Альбатроса» навчання в Океанських академії, знали, наскільки оманливим любить прикидатися океан. Вони знали, що в шторм океан перестає бути безмежним: багатометрові хвилі оточують невеликий кораблик щоб розчавити його, і куди не кинеш оком – всюди тільки стіна, величезна стіна води.

IMDb: 6.60


Капитан Рон (Captain Ron) 1992

captain_ron

Батько сімейства Мартін Харві отримує в спадок справжню яхту… напівгниле старе корито, на яке не те що піднятися – дивитися страшно. Але безжурний Мартін вирішує відправитися на ній у далеке плавання. Залишилося тільки знайти того, хто виявиться цілком несповна розуму, щоб прийняти командування над цим летючим голландцем.

І тоді на пристані з’являється дивний незнайомець, справжній морський вовк, тільки трохи пошарпаний штормами. Він назвався «Капітаном Роном», і зі словами «що полагодити – полагодимо в море, а судилося потонути – потонемо», скликав усіх наверх. І ось корабель Харві, що нагадує Титаник після катастрофи, відправляється назустріч небезпекам. На містку – чудовий Рон. А з таким капітаном і айсберг не потрібний.

IMDb: 5.70


У сердці моря (In the Heart of the Sea) 2015

hearth_of_sea

У 1819 році американський корабель «Ессекс» з командою з двох десятків людей на борту вирушив з порту в штаті Массачусетс на китобійний промисел. Восени 1820-го полювання була перервана атакою гігантського кашалота на судно, в результаті чого морякам довелося пересісти в шлюпки. Протягом трьох з гаком місяців вони боролися за виживання посеред океану…

IMDb: 7.1


Гонка століття (The Mercy) 2018

Відомий яхтсмен Френсіс Чичестер на ярмарку оголошує про нову регату. Там же Дональд Кроугерст рекламує свій винахід — електронний навігатор. Справи у його компанії йдуть кепсько, замовлень мало. В нього виникає ідея взяти участь у перегонах. Дональд знаходить підтримку в успішного підприємця Стенлі Бреста. За його фінанси починається будівництво яхти. Крім того, редакція «Санді таймс» погоджується на репортажі Кроугерста з борту «Тінмут-Електрон».

IMDb: 6.0


Мейден (Maiden) 2018
Наприкінці 1980-х ніхто не міг уявити команду з одних дівчат на престижній регаті. Потрібна була героїня, яка кине виклик стереотипам – і їй стала британка Трейсі Едвардс. У 1989 році вона очолила банду 12 однодумців, які вирушили в кругосвітню гонку на яхті «Мейден», довівши, що жага пригод може бути сенсом життя людини незалежно від її статі.

IMDb: 7.7

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *