Кубок Хортицы 2015. Гоночная инструкция

Вітрильна Інструкція

Кубок Хортиці-2015 р.

Термін проведення: 2 — 4 жовтня 2014 року.

Місце проведення: База змагань — яхт-клуб СОRSAIR

1. Правила

1.1. Змагання проводяться відповідно до наступних документів:

1.2. Всі спортсмени беруть участь у змаганнях на свій страх і ризик. Перегоновий комітет не приймає на себе відповідальність за життя або власність учасників змагань, також за можливі тілесні ушкодження або ушкодження майна на змаганнях або в зв’язку із змаганнями.

2. Допуск

2.1. Змагання відкриті, особисті і відносяться до 5 категорії складності.

2.2. Капітан яхти повинен мати відповідну кваліфікацію.

2.3. Заміна членів екіпажу або зміна чисельності екіпажу, від кількості зазначеної в записі на участь, повинна робитись тільки після дозволу Перегонового комітету.

2.4. У мандатну комісію повинні бути подані наступні документи:

2.6. Всі витрати по відряджанню і транспортуванню яхт за рахунок організацій, що відряджають.

2.7. Технічна комісія перевіряє наявність технічного забезпечення за вимогами крейсерських перегонів 5 категорії складності ,а також наявність рятувального спорядження.

2.8. Вимірювач провадить контрольний огляд за вимогами Перегонового комітету.

3. Розклад регати

2.09.15p.

18.00 прибуття яхт
19.00-20.00 мандатна комісія

3.09.15 p.

08.00 — 08.30 мандатна комісія
09.00 церемонія відкриття змагань
09.15 рада капітанів
10.00 старт перших перегонів

4.09.15p.

08.00 рада капітанів
09.00 старт перегонів другого перегонового дня

14.00 -15.00 церемонія закриття

4. Стартова і фінішна лінія

4.1. Стартовою лінією є лінія між щоглою суддівського судна і стартовим знаком.

4.2. Фінішна лінія уточнюється на раді капітанів перед перегонами.

4.3. Навал на суддівське судно розцінюється як навал на знак.

5. Дистанція перегонів

Схеми дистанцій будуть оголошені на Раді капітанів.

6. Сповіщення учасників

Сповіщення учасникам вивішуватимуться на дошці повідомлень, розташованій у районі Секретаріату змагань. У разі відсутності дошки повідомлень інформація сповіщається учасникам на раді капітанів.

7. Зміни вітрильницької інструкції

Будь яка зміна вітрильницької інструкції буде повідомлена не пізніше однієї години до старту в день чергових перегонів, за винятком змін у розкладі перегонів, що будуть вивішені напередодні дня вступу в силу.

8. Знаки

Характеристика знаків визначається на схемах дистанцій перегонів. У випадку виконання функцій знаку суддівським судном огинається суддівське судно..

9. Сигнали, подавані на березі

9.1.Сигнали, подавані на березі, будуть підняті на щоглі головного суддівського судна.

9.2. Прапор “В”, цілком піднятий у супроводі одного звукового сигналу, означає “Почався час протестів”. Коли приспущений до половини, означає «Залишилось менше 30 хвилин до закінчення часу подачі протестів”. Коли він спущений, означає “Час подачі протестів завершено».

10. Стартові групи

Перша стартова група — прапор “1”

Друга стартова група — прапор “2”

У залежності від кількості заявлених яхт склад стартових і залікових груп може бути змінений.

11. Реєстрація суден

Судна, що прийшли до місця старту, мають зареєструватися. Для цього вони повинні провітрилити за кормою стартового судна та привернути до себе увагу перегонового комітету. Судно, яке не зареєструвалось, вважається нестартовавшим.

12. Порядок стартів, сигналізація

12.1.Сигналізація відповідно до правила 26 ПВП 2009-2012 з інтервалом між стартовими групами 5 хвилин. Перегоновий комітет може ввести “правило однієї хвилини” підняттям прапора “Індія”.

12.2 Першою стартує перша стартова група. Другою стартує друга стартова група і т.д.

12.3.Для кожної стартової групи старт відкрито протягом 15 хвилин. Після загального відкликання порядок стартів не змінюється

12.4. Судна, чий попереджувальний сигнал ще не було подано, мають під час стартових процедур для інших класів обминати район старту.

13. Контрольний час

Фініш закривається через 30% часу проходження дистанції першою яхтою залікової групи.,якщо ця яхта правильно пройшла дистанцію.

14. Покарання

Використовується система покарань відповідно до правил 30,31,42,44.3(c) ПВП 2009-2012.

15. Протести
Протести приймаються секретаріатом змагань Протести повинні бути написані на спеціальному бланку,що можна одержати в секретаріаті змагань. Протест повинний бути поданий у секретаріат у плині одного часу після фінішу останньої яхти. Протестовий внесок — 100 грн. Яхта,що збирається подати протест, зобов’язана показати протестовий прапор на місці інциденту та на фініші. . Несіння прапору під час перегонів не звільняє яхту від обов’язку показати прапор (звернути увагу судді) на фініші.

16. Безпека і відповідальність.

Капітан несе відповідальність за безпеку яхти та екіпажу. Організатори, Перегоновий комітет не несуть відповідальності за життя,можливі травми учасників, пошкодження або втрати майна,що є спричиненими у змаганнях або у зв’язку з ними.

17. Залік

17.1. Кількістю учасників є кількість заявлених яхт , що допущені до участі у змаганнях мандатною комісією та з’явилися в район старту.

17.2. Місце яхти в кожних окремих перегонах є її місце на фініші з урахуванням виправленого часу за коефіцієнтом ТМF, і скореговане щодо покарання.

17.3. Кількість очок , що їх яхта отримує за перегони в своїй заліковій групі обчислюється за преміальною системою:

Зміна або скорочення екіпажа не дозволяється без згоди з перегоновим комітетом. Заміна пошкодженого, або втраченого спорядження, без згоди на те перегонового комітету — не дозволяється. Звернення до комітету щодо заміни має бути зроблене за першої слушної нагоди.

19. Спеціальні вимоги.

19.1. Під час перегонів яхти повинні підтримувати зв’язок на мобільних телефонах. Номер мобільного телефону повинен бути вказаний в заявці на участь в змаганні.

19.2. У випадку, коли яхта зійшла з перегонів, або виникла аварійна ситуація, її капітан обов’язково повинен по мобільному телефону або іншими засобами сповістити про це перегоновий комітет.

Голова перегонового комітету Ищенко Г. т. +38 050 904 94 94